Deri Üzerine UV Baskı

Deri Üzerine UV Baskı

Deri üzerine baskı sistemleri teknolojik gelişmelere paralel olarak oldukça pratik hale geldi. Artık gelişmiş uv baskı makineleri ile deri üzerine direk renkli baskı yapılabiliyor. Hem de fotoğraf kalitesinde!

Renkli veya beyaz deri, ya da suni deri üzerine direk baskı yapabiliyoruz. Baskı tekniği değişmekle beraber tüm deri türlerinde aynı dayanıklılık ve görüntü kalitesini sağlayabiliyoruz. UV Baskı sayesinde siyah deri, kırmızı deri gibi renkli derilere de kolaylıkla baskı yapılabilmektedir.

Dijital UV Deri baskı hazırlık açısından ofset ve serigrafi tekniklerinden daha pratiktir. Bu yüzden daha düşük adetler ve farklı görsellerle baskı yaptırabilir; baskı maliyetlerini minimum seviyede tutarak niş üretim yapabilirsiniz. Ürünlerinizi belirledikten sonra daha yüksek adetlerde, düzenli sipariş vererek çok daha uygun fiyat alabilirsiniz.

Deri ürünleri sektöründe yeni, farklı, ilgi çekici tasarımlarla yurtiçi ve yurtdışında yeni pazarlar yaratmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek!

Whatsapp

Hemen Ara