Fayans ve Seramik Üzerine UV Baskı

Fayans ve Seramik Üzerine UV Baskı

Dijital baskı sistemlerinin yerini zamanla UV Baskı sistemi bırakması ile birlikte dekorasyon sektörü de baskı sektörü ile bütünleşmeye başladı. Bu sayede arzu ettiğimiz herhangi bir görseli istediğiniz ebatlarda baskısını yapabilmektesiniz.

İster resimde göründüğü şekilde fayanslar ile bütün bir resmin baskısını yapabilir, isterseniz tek bir adet fayansa istediğiniz görseli bastırabilir ve hediye olarak sunabilirsiniz sevdiklerinize. Bu noktada üreticilik tamamen müşterilerimize kalmıştır. Uzun zamanlar içinde geçirdiğimiz evlerimizi sanatsal bir görüntüye kavuşturarak bir ömür sizi tatmin edecek bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

Fayans ve seramik üzerine geliştirdiğimiz formül sayesinde yapılan UV baskı sonrası temizlik malzemelerine karşı tam dayanıklı bir hale getirilmiştir. Hiçbir şekilde silinme ile üzerinde bulunan boyalar çıkarılamamaktadır.

Fayans üzerine baskıda en kaliteli baskı şekli UV baskıdır. Müşteri isteklerine göre renk ve gölge ayarlarını en kaliteli şekilde sağlayan OCE Arizona bu alanda kendini kanıtlamış ödüllü UV baskı makinasıdır. İstenilen fayans ebatlarında baskılar sağlanabilmektedir.

Whatsapp

Hemen Ara