İzmir Kardelen Saraciye

İzmir Kardelen Saraciye

KARDELEN SARACİYE yaklaşık 32 yıllık tecrübesiyle Türkiyenin önde gelen moda ve mağaza zincirleri için üretim yapmaktadır. İzmir Ayakkabıcılar Sitesinde Fason Üretiminin %60 ını gerçekleştiren firmamız, güçlü tasarım ve teknik ekibi ile müşterilerine kendi koleksiyonlarını sunmakta ve müşterilerinin koleksiyon taleplerini karşılamaktadır.

Uluslararası sahada geçerliliği olan tüm standartlara uygun olarak üretim yapan firmamız, son teknoloji örgü, dikim, kapsül, mekval, delik, şilte, trog, freze ve dijital baskı makineleriyle müşterilerine, 750.000/ay çift ayakkabı-bot-terlik imalat kapasitesi ile hizmet vermektedir.

KARDELEN SARACİYE, kalite, hızlı servis ve doğru fiyat politikalarıyla sektörünün ünlü markalarına fason ayakkabı üretiminde tercih edilen üreticileri arasında yerini almıştır.

Misyonumuz

KARDELEN SARACİYE, Üretim teknolojilerini yakından takip ederek, değişen tüketici ihtiyaçları ve moda anlayışı doğrultusunda sürekli yenilenerek, genç, dinamik ve alanında uzman kadromuz ile ayakkabı sektöründe kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Vizyon

KARDELEN SARACİYE, Ekibimizin yüksek hayat standartlarına ulaşması ve doğaya saygılı örnek bir kurum olma gayreti ile sahip olduğumuz değerler ışığında, ülke çapında, ayakkabı sektörünün lider firmaları arasında yer almak öncelikli vizyonlarımızdandır.

Whatsapp

Hemen Ara